نتایج جستجو برای عبارت :

روح همبستگی و حالت بسیج‌شوندگی مردم در سیل اس تثنائی است/ ویرانی‌ها و تخریب خانه‌ها و مزارع باید جبران شود و خواهد شد

روح همبستگی و حالت بسیج‌شوندگی مردم در سیل استثنائی است/ ویرانی‌ها و تخریب خانه‌ها و مزارع باید جبران شود و خواهد شد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با جمعی از مسئولان نظام از پشتیبانی عظیم مردمی در حادثه سیل تقدیر کرده و فرمودند: این ویرانی‌ها و تخریب خانه‌ها و مزارع باید جبران شود و خواهد شد.
به گزارش گروه سیاسی سابقات به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری در خجسته سالروز عید مبعث، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب ا
روح همبستگی و حالت بسیج‌شوندگی مردم در سیل استثنائی است/ ویرانی‌ها و تخریب خانه‌ها و مزارع باید جبران شود و خواهد شد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با جمعی از مسئولان نظام از پشتیبانی عظیم مردمی در حادثه سیل تقدیر کرده و فرمودند: این ویرانی‌ها و تخریب خانه‌ها و مزارع باید جبران شود و خواهد شد.
به گزارش گروه سیاسی سابقات به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری در خجسته سالروز عید مبعث، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب ا
1/ رهبر انقلاب در دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی: ملت عزیز ما بخاطر سیل دچار گرفتاری و خسارات است که امید داریم ان شاءالله مسئولین با پشتیبانی عظیم مردمی بتوانند بار سنگین این حادثه را از مردم ایران بردارند/ تلاش مردمی در این قضیه بسیار خوب بود. این روح همبستگی و حالت بسیج شوندگی استثنائی است/ کارهای اصلی بعد از این است. ویرانی ها و تخریب خانه ها و مزارع باید جبران شود و خواهد شد.
پیام رهبرانقلاب درپی حادثه سیل ویرانگر گلستان و مازندران: خسارت سنگین به خانه ها و مزارع و لطمه سخت به شهرها و روستاها بویژه آق قلا موجب تأسف و تأثر عمیق اینجانب شد/ کمکهای مردمی و ورود دستگاههای عمومی و جبران خسارتها میتواند گوشه ای از آلام مردم عزیز را برطرف کند/ مردم خوزستان نیز همچنان درگیر مشکلات ناشی از سیل چندی پیش میباشند. همه وظیفه داریم به کمک سیل زدگان در همه استانهای کشور بشتابیم.
در این ایّام ملّت عزیز ما به خاطر حوادث سیل دچار گرفتاری است و در
بخشی از موارد، مردم مصیبت‌زده‌اند؛ تلفات جانی یا خسارات، که امیدواریم
ان‌شاءالله به توفیق الهی، به کمک پروردگار، مسئولین محترم با پشتیبانی‌های
عظیم مردمی که بحمدالله تا امروز وجود داشته است، بتوانند بار سنگین این
حادثه را از دوش مردم ایران بردارند.
بحمدالله تلاش مردمی در این قضیّه تلاش خیلی خوبی بود. این، بار اوّل هم
نیست؛ در همه‌ی حوادث طبیعی و بلایای طبیعی، ملّت ایر
و اما معنی کار کردن با عشق و علاقه چیست؟ آن است که لباسی ببافی که تار و پودش را از قلبت بیرون آورده ای و فکر کنی که معشوقت آن لباس را خواهد پوشید. یعنی؛ خانه ای با سنگ هایی از جنس محبت و مهربانی بنا کنی و فکر کنی که محبوبت در آن خانه خواهد زیست.
یعنی کاشتن دانه ای از روی عشق و علاقه و جمع کردن محصول از روی لذت و شادی، چنان که گویی دلدارت میوه اش را خواهد خورد. یعنی در هر کاری که انجام میدهی از روح خویش در آن بدمی و ایمان بیاوری که همه مردگان پاک و آم
محمود ایزدی با بیان اینکه سالانه به طور متوسط ۴۰ تن محصول خشک از مزارع زعفران زاوه برداشت می‌شود، اظهار کرد: این شهرستان ۱۲ هزار و ۱۰۰ هکتار سطح زیر کشت مزارع زعفران دارد که حدود ۱۰ درصد سطح زیر کشت این محصول در کشور و یک هشتم سطح زیرکشت آن را در استان شامل می‌شود. 
ادامه مطلب
در زمان های گذشته این روستا کاملاً پوشیده از جنگل بوده چنانکه پیران محل اذعان می دارند که چند خانه بیشتر در این روستا نبوده و همه جا را جنگل پوشانده بود و عبور از جنگل برای یک نفرِ تنها ترسناک بوده است ولی با گذشت زمان و تلاش انسان برای درآمد بیشتر، جنگل و درختان رو به نابودی گذاشت و امروزه در این روستا جنگلی وجود ندارد. به جای جنگل مزارع کشاورزی جایگزین شد. این مزارع قبلاً بیشتر
ادامه مطلب
عضو شورای شهر آب پخش از آسفالت 10 کیلومتر جاده بین مزارع در آبپخش خبر داد.
به گزارش سفیر جنوب؛مصطفی رضایی با اعلام این خبر اظهار داشت:با پیگیری هایی که در سطح استان داشتیم،توانستیم موافقت مسئولان استان را برای آسفالت 10 کیلومتر جاده بین مزارع در آب پخش را کسب کنیم.

ادامه مطلب
هم اکنون اسفاد در سکوتی آرام و ملال آور سپری می کند . اکثر خانه ها به خانه سالمندان مبدل می باشد . مردم  زندگی سخت و اندوه گینی را سپری می کنند 
گاهی سالخودهایی را می بینی در کنار مخابرات و یا مسجد بصورت مجمعی گرد آمده اند و با توجه  به فصل  زعفران به شخم زدن مزارع و خارزنی می پردازند . فعلا مقدمات آماده سازی زعفران فرا رسیده  اکثرا زمینها  برای شخم زدن از تیلر و دستگاهای نوین استفاده می کنند ولی گاهی هم از بستن چهار پایاب و هفت شاخ و چهار شا
هم اکنون اسفاد در سکوتی آرام و ملال آور سپری می کند . اکثر خانه ها به خانه سالمندان مبدل می باشد . مردم  زندگی سخت و اندوه گینی را سپری می کنند 
گاهی سالخودهایی را می بینی در کنار مخابرات و یا مسجد بصورت مجمعی گرد آمده اند و با توجه  به فصل  زعفران به شخم زدن مزارع و خارزنی می پردازند . فعلا مقدمات آماده سازی زعفران فرا رسیده  اکثرا زمینها  برای شخم زدن از تیلر و دستگاهای نوین استفاده می کنند ولی گاهی هم از بستن چهار پایان و هفت شاخ و چهار ش
کتاب باید كسی از میان ما به كشتن كتاب برخیزدشاعر: فرهاد وفایی

چشم هایششروع ویرانیو من آن دورترین شهر زیر آوارمکه هیچ ، هیچ ، هیچامیدِ نجاتم نیست
برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینستگرام نشر شانی مراجعه کنید:@nashreshani1
همچنین می توانید از سایت نشر شانی تهیه کنید: 
http://www.nashreshani.com

⭕️⭕️ استاد و ولی نعمت صدرالساداتی بر خلاف او که علت سیل را سپاه و... می دانست، (نهم اردیبهشت امسال در تهران) اعلام کرد علت نابود شدن مزارع و خانه های مردم در استانهای گلستان، لرستان، خوزستان و ... #نفرین_سیده_خانم است. نفرین ایشان هنوز تمام نشده است و در سیل بعدی خانمان همه را از بین خواهد برد! لطفا رسانه باشید و اطلاع رسانی کنید...⭕️⭕️⭕️.
ادامه مطلب
خداوند آرامشی عطا فرما تا بپذیرم، آنچه را که نمی توانم تغییر دهم شهامتی عطا فرما تا تغییر دهم، آنچه را که میتوانمو دانشی عطا فرما تا تفاوت این دو را بدانم پروردگارا مرا فهم ده تا متوقع نباشم، دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند آمین ؛)
مهاجر ادامه داد: بیشترین خسارت کلزا به مزارع گلستان وارد شده که حدود 15 هزار هکتار از مزارع کامل از بین رفت و حدود 40 تا 50 هزار هکتار با افت محصول مواجه شد ولی علی رغم این مشکلات، بارش ها در مناطق دیگر کشور کاهش تولید را جبران کرد.
مشاور وزیر جهاد کشاورزی، گفت: به منظور کاهش وابستگی کشور به دانه های روغنی، وزارت جهاد کشاورزی طرح 10 ساله ای را تهیه کرد که با اجرای آن 70 درصد نیاز کشور به دانه های روغنی در داخل کشور تامین خواهد شد.
وی افزود: این اقدام
علی به مالک اشتر گفت: ‏«باید محبوب‌ترین کارها نزد تو اموری باشد که در جهت رعایت حق از همه کامل‌تر و از نظر عدالت شامل‌تر و از نظر رضایت عمومی مردم جامع‌تر باشد زیرا خشم توده مردم خشنودی خواص را بی‌اثر می‌سازد اما ناخشنودی خاصان با رضایت عامه مردم جبران پذیر است»
1 ) ادامه پیکار با علف های هرز مزارع با دقت به تراکم بالای علف های هرز2 ) پیکار با علف های هرز باغ ها تا پیشین از گلدهی و ریزش بذر علف ها3 ) جنگ با آفت سرخرطومی یونجه در مزارع یونجه4 ) نزاع با آفت سن گندم در صورت تراکم5 ) سم پاشی و گوگرد پاشی او‌لین تراز در باغ ها انگور در سطح 5 برگی6 ) جنگ با تریپس گیسو در باغ ها سرگرم انگور7 ) سم پاشی قارچ کش باغ ها در تراز فندقه شدن میوه ها8 ) سم پاشی مقابل آفت کرم سیب و شته ها . . . . در تراز فندقه شدن میوه ها9 ) استعمال از کو
جوون تر که بودم، مثلا ترم پنج لیسانس، وقتی یک روزم تلف میشد، به خودم می گفتم اشکال نداره، فردا جبران می کنی.
واسه نیم ترم ریاضی مهندسی، دو روز وقت داشتم که روز اولش فقط پنج ساعت درس خوندم.
همین انگیزه دادن و جبران کردنه باعث شد که روز دوم دوازده ساعت درس خوندم و اون امتحان رو ماکس کلاس شدم.
الان این یک هفته رو هیچ کار نکردم.
امیدوارم جبران کنم...

حق ریشه یا حق زارعانه در قانون مدنی
در قانون مدنی عقودی به نام مزارعه و مساقات وجود دارد. مقنن در مادۀ 518 قانون مدنی عقد مزارعه را چنین تعریف داشته است: مزارعه عقدی است که به موجب آن احد طرفین زمینی را برای مدت معینی به طرف دیگر می دهد که آن را زراعت کرده و حاصل را تقسیم کنند.
مواد قانون مدنی در خصوص عقد مزارعه:
مادۀ 519- در عقد مزارعه حصۀ هر یک از مزارع و عامل باید به نحو اشاعه، از قبیل ربع یا ثلث یا نصف و غیره معین گردد و اگر به نحو دیگر باشد احکام
آتش سوزی های متعدد در مزارع کشور
علی ابراهیم نژاد، در مصاحبه ای با ایرنا در روز دوشنبه گفت: "آتش سوزی در بعد از ظهر روز یکشنبه و در مناطق دور افتاده روستاهای چالخاماز گل سلیمان آباد رخ داد." ابراهیم نژاد افزود: "بعد از تحقیق کامل جهاد کشاورزی و کارشناسان مدیریت در استان میاندوآب، معلوم شد که پنجاه هکتار گندم از روستای چالخاماز وگل سلیمان آباد سوخته است.
وی گفت که دلیل آتش سوزی ناشناخته بود و آتش سوزی توسط نیروهای آتش نشانی میاندوآب،گل سلیمان
عناوین اصلی کتاب : اشاره؛ پیشگفتار؛ بخش اول: آثار و تبعات منفی گناه و معصیت؛ بخش دوم: راهکارهای جبران گناه و معصیت ؛ فهرست منابع و مآخذ؛ فهرست منشورات مسجد مقدّس جمکران مشخصات کتاب: عنوان و نام پدیدآور : آثار گناه در زندگی و راه جبران علی اکبر صمدی مشخصات نشر : قم : مسجد […]
نوشته دانلود کتاب آثار گناه در زندگی و راه جبران اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
جهت تشکیل اجتماع مردمی و نیز ایجاد پایگاه ارتباطی با مردم شریف منطقه کنار زمینه پروژه تا شروع پی ریزی ساختمان مسجد، نماز خانه ای احداث می شود.
طبق مصوبه هیئت مؤسسان در تاریخ22  خرداد 98، شروع عملیات احداث نماز خانه از شنبه 25 خرداد خواهد بود.
⭕️ خسارت‌های سیل سال ۹۵، هفته آینده پرداخت می شود
جهانگیری در روستای شعیبیه در خوزستان: دولت تمام خسارت‌های ناشی از سیل را جبران خواهد کرد، اگرچه خسارت‌های سیل سال ۹۵ تاکنون پرداخت نشده اما قطعا خسارت‌های سیل ۹۵ و سیل سال جاری جبران می‌شود. از هفته آینده خسارت‌های سیل سال ۹۵ پرداخت خواهد شد
◀️دقت فرمایید پس از دوسال میخواهند تازه خسارات سیل سال ۹۵ را بدهد
آیا شما اشتباه جبران نشدنی تو زندگیتون داشتین؟! ایا تا به حال با دستای خودتون به خودتون آسیب زدید؟!
آیا تونستین تا جایی که میتونین سعی کنید برای خودتون جبران کنید و از دل خودتون در بیارین؟! آیا بعدش خودتون رو بخشیدید؟؟!
+ برام بنویسین. من هم تو پست بعدی راجع به خودم مینویسم...
یه حس درونی میگهتو نمی تونی، دیر به خودت اومدی و دیر شروع کردی، خیلیییی دیرِ برای جبران و رسیدن به موفقیت
اما یه حس دیگه میگه
اگه تو واقعا بخوای، اگه هدفت برات مهمه، توی این زمان کم هم میتونی همه چیزُ جبران کنی...تو میتونی عالیترین بشی...

#کی بشه این ناامیدی و این بی انگیزگی از زندگی من بره بیرون...:/
##من میتونم! میتونم بشم اون چیزی که میخوام و اون چیزی که ازم توقع دارن(از خودم توقع دارم)
واقعا خیلی خوشحالم که اینترنت و محیط های مجازی وجود دارن
و کمک میکنن که مردم ما نفری یه اکانت بسازن و مدیر کانال تلگرم و ادمین فلان جا و نمیدونم مدیر اینور و اونور بشن و عقده ها رو مقداری جبران کنن.
عقده مدیریت به شدت در مردم ما فوران میکنه
فکر نکنین با رفتن این رژیم این عقده در ما درست خواهد شد. نه. اینا برن هم یه عده دیگه میان که دیکتاتورتر و بد ترن.
چون مشکل ما مردم ایران هستیم
مشکل ما مردم دلال و مورگیج بروکر و دروغ گو و عقده ای و سرکوب گر و دی
♦️خدا رحمت کند ، شاعر انقلابی ، آقاسی می گفت :
اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرداگر ...
ولی اگر ولایت قضا بشه ، نمی شه جبران کرد 
یکبار در سقیفه قضا شد ، حضرت زهرا (س) را شهید کردند ،یکبار در صفین قضا شد ، حضرت علی (ع) را شهید کردند .یکبار در کوفه قضا شد ، تابوت امام حسن (ع) تیرباران شد.یکبار در کربلا قضا شد ، بر پیکر امام حسین (ع) اسب تازاندند.
مواظب باشیم ولایتمان قضا نشود .
زمانی که مهدی تازه زبان باز کرده بود از اولین کلمه هایی که گفت این بود: شهیدم کن... .
خیلی برایم عجیب بود. بزرگ تر که شد، می گفت مامان، این دنیا با همه قشنگی هایش تمام می شود.
بستگی به ما دارد که چطور انتخاب کنیم. مامان شهدا زنده اند.
سر نمازهایش به مدت طولانی دستش بالا بود و گردنش کج! من هم به خدا می
گفتم: خدایا! من که نمی دانم چه می خواهد هر چی می خواهد به او بده.
می دانستم دنبال شهادت بود. هیچ گاه هم زیر بار ازدواج نرفت. مهدی همه زندگی ام بود.
شب های
علت قطع اثر تولید بر زندگی مردم
دلایل زیادی وجود دارد که اثر مثبت افزایش تولید را، در زندگی مردم معکوس می کند.ُ که  حمله سازمان یافته به اقتصاد است. اقتصاد قوانین خاص خود را دارد، ولی میتوان با حمله به آن، بخشی از این تصورات و قواعد و یا تخیلات اقتصاد دانها را از بین برد. اقتصاد را هم مانند آدم ها، معلول و خانه نشین کرد. این نوع جنگ اقتصادی فقط این نیست که دشمن از روبرو بیاید، کارخانه ها را بمباران  یا مزارع را به آتش بکشد. و رابطه تولید را با م
در اینجا لیستی از 68 مکان برتر جهانگردی برای بازدید در هند برای تعطیلات عالی ارائه شده است. هند سرزمینی است از انواع مختلف از ایستگاه های تپه گرفته تا سواحل گرفته تا مکان های معنوی و .... هند هفتمین کشور بزرگ جهان و از نظر جمعیت دومین کشور بزرگ است. هند به دلیل وحدت در تنوع شناخته شده است. هیمالیا وجود دارد ، مرتفع ترین رشته کوه در بخش شمالی هند ، یک ساحل وسیع در بخش جنوبی هند از دو طرف وجود دارد و هند جنوبی را به عنوان شبه جزیره تبدیل می کند. در غر
طراحی داخلی در طرح فاصله گذاری اجتماعی : یکی از نتیجه های شیوع و انتشار ویروس کرونا در تمام دنیا ، ایجاد طرح ها و پروتکل هایی همچون فاصله گذاری اجتماعی و  همینطور خانه نشینی تعداد زیادی از مردم است. شرایطی که ما از پایان آن خبر نداریم و نمی دانیم مهمان موقتی ما است یا تا مدت ها ماندگار خواهد بود. اما این به چه معنا برای حوزه طراحی داخلی می باشد و طراحی داخلی خانه ها ، مناسب با شرایط موجود و کرونا چه طور خواهد بود؟ این شرایط چه تغییر و تاثییری ب
طراحی داخلی در طرح فاصله گذاری اجتماعی : یکی از نتیجه های شیوع و انتشار ویروس کرونا در تمام دنیا ، ایجاد طرح ها و پروتکل هایی همچون فاصله گذاری اجتماعی و  همینطور خانه نشینی تعداد زیادی از مردم است. شرایطی که ما از پایان آن خبر نداریم و نمی دانیم مهمان موقتی ما است یا تا مدت ها ماندگار خواهد بود. اما این به چه معنا برای حوزه طراحی داخلی می باشد و طراحی داخلی خانه ها ، مناسب با شرایط موجود و کرونا چه طور خواهد بود؟ این شرایط چه تغییر و تاثییری ب
سلام
دوستان خانه ما برای ما مهم است و باید هم اینگونه باشد چون
محل زندگی ما است و ما در خانه باید راحت و ارام باشیم وقتی
از سر کار به خانه برمی گردیم اگر منزلمان زیبا باشد هنگام ورود به خانه با
دیدن زبایی ها و تمیزی ها حالمان خوب می شود و انژی میگیریم و این بسیار زیباست .
دوستان یکی از راه های تمیز نگاه داشتن خانه و زیبایی منزل
می تواند نقاشی ساختمان باشد چرا که خانه روحی تازه خواهد
گرفت و خانه نو و نوار خواهد شد البته باید از نقاش ساختمان خوب و
علاوه بر این ، طراحی هندسی اجزای آب بندی ، نوازش بدون اصطکاک را در تمام دریچه های پروانه افست سه گانه فراهم می کند. این امر همچنین به طول عمر شیر آن کمک می کند و در صورت لزوم اجازه می دهد تا محرک گشتاور پایین تر نصب شود. "
یکی دیگر از مزایای شیر پروانه سه تایی ، مناسب بودن آن در محیط های خشن است. اسکات توضیح می دهد: "موادی مانند الاستومرها که معمولاً تحت تأثیر خوردگی قرار دارند ، در ساخت شیرهای پروانه ای سه گانه قرار ندارند." "این توضیح می دهد که چر
با تعطیلی مدارس برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و خانه نشین شدن معلمها و دانش آموزان در خانه و برای جبران عقب ماندگی درسی از دوستان دوره ی لیسانسم در گروه تلگرامی پرسیدم شما با تدریس در فضای مجازی موافقید؟ یکی از آقایان نوشت:
"ما وقتی میریم کلاس ده نفر غایب داریم 
ده نفر خوابند
واز ده نفر باقیمانده پنج نفر به زور جزوه می نویسند 
حالا انتظار دارید با اونا مجازی کار کنیم 
دلتون خوشه ها"
با پیشرفت تکنولوژی و بازسازی خانه و هوشمند سازی آن تجهیزات داخل ساختمان نیز به حالت هوشمند تبدیل شد و با یک کلیک می توانید در کمترین زمان و بدون اتلاف هیچ انرژی ای به نتیجه دلخواهتان برسید. شیشه هوشمند در بازسازی خانه می تواند بسیار پر کاربرد باشد و در یک سری هزینه ها صرفه جویی کند. شیشه هوشمند در بازسازی خانه شیشه هایی هستند که شما می توانید در دو حالت مات یا شفاف از آن ها استفاده کنید در واقع ماده ی پوشش شیشه در دو حالت مات یا شفاف از آن ها اس
ته دلم خالی شده . چرا ؟ چون دلم قرص بوده به آدم ها . اولش با رفتن حاج قاسم دلم خالی شد . بعد با اومدن مردم به میدون و جواب سپاه پر شد از امید . و بعد با اشتباه سپاه باز خالی شد ... این ها همه اسباب بودن و همه کاره خداست . اگه خدا حاکم دلم می بود هیچ وقت خالی نمی شد ... این خانه ، خانه ی توست ... برگرد ...
سلام خدمت اسفادیهای عزیز
در ایام کهن اسفاد قدیم همچنان روزهایی چون بهار امسال بهار98  سالهایی بر پیکر خود بهارستان را تجربه می کرد که در نگاشت هایی دوستان  عشق و خاطرات کهن را به قلم در آوردند 
نگارش شاهرود قدیم که مراتب تکمیلی در پیشینه ی همین سایت موجود است به تالیف در امده همچنان قدیم مثل امسال به دیدن رود می رفتیم و واقعا تماشایی بود که صدای شار تا دوردست ها می امد
فصل بهار چند سالی ، قبل از سال 76 در اسفاد  همچنان زیبایی و شور  شوق را بر خل
یه نگاهی بندازیم به حکومت معاویه و امام علی( ع)بزرگترین تفاوتی که این دو حکومت داشتن این بود که در زمان معاویه  به مردم فقیر و بیچاره که عموم جامعه رو تشکیل میدادن ظلم میشد و بیت المال بین مسئولین و آقایان ژن خوب تقسیم میشد و مردم عادی هر روز بدبخت تر و بیچاره تر میشدن ولی زمان حکومت امام علی (ع) برعکس این حالت اتفاق افتاد و آقایانی که نمیتونستن بیت المال رو حیف و میل کنن بعد از مدتی به جنگ امیرالمؤمنین رفتن. در حقیقت در هردو حالت مردم امیر المو
ادویه‌جات بهترین افزودنی مجاز برای طعم‌دهی و رنگ و بوی زیبای غذاها هستند. بهترین نوع ادویه برای آشپزی ادویه‌جات ارگانیک و طبیعی هستند، چرا که طعم‌دهنده‌های طبیعی علاوه بر تاثیر بر عطر و طعم غذا، آثار بی‌نظیری در بهبود بیماری‌هایی همچون دیابت و فشار خون دارند.
یکی از محبوب‌ترین ادویه‌ها در دنیای آشپزی زعفران است. بهترین زعفران دنیا در مزارع ایران و توسط کشاورزان ایرانی کشت می‌شود.
زعفران علاوه بر عطر و رنگ فوق‌العاده خواص دارویی و
از خرید برگشته ام
در کوچه با نایلون های زیادی که حاصل ساعت ها گشتن در پاساژها هستند دارم به خانه بر میگردم
درست زمانیکه احساس رضایت از زندگی دارم در کوچه و از پشت سر بهم شلیک می کنن تق
مغز استخوانم می سوزد و حرکت چیز گرمی را در بدنم حس می کنم
خون و خون و خون جاری می شود
کلید خانه در دستم بود
قبل از اینکه به خانه برسم
کارم را ساخته بودند
می خواستم تلاش کنم خود را به خانه برسانم
ىلی زمانیکه به خاطر اوردم در خانه کسی منتظرم نیست
در سکوت خود مردم
سال
عصری حالم بد شد. زندگی کردنو بیهوده دونستم. این که این همه راه بری بدویی تهش هیچ دستاوردی مثل من نداشته باشی. من احمق بودم. یعنی بعد این فکر احمق به نظر خودم اومدم. خب هیچ کار بزرگی فکر نکنم توی کوتاهی مدت انجام بشه. حداقل در مورد من همیشه اینجوری بوده. دو سال طول بکشه عکسات خوب بشه بالاخره یه مجموعه. ده سال باید بخونی تا بفهمی و بتونی بنویسی احتمالا. فقط گاهی دلم میخواد تنها نباشم. هرچند که نیستم اما خب نمیدونم چجوری بگم. ادم دوست داره یه پایه دا
اگر 170 سانتی متر هم برف در کشور عزیزمان بنشیند باز هم اسمش رحمت و نعمت است(شاید هم عصمت)،کودکان وسط بلوار های شهر بازی میکنند و مردم که تا فرق سر در برف هستند با روی گشاده و لبخند گشاد،نان بربری در دست به کانون گرم خانواده برمیگردند و کشاورزان در مزارع از شدت خوشحالی به حرکات موزون و ناموزون می افتند !! یک خبرنگار را هم میفرستند وسط شهر،در حالی که با میخ به زمین کوبیده اندش که باد او را نبرد گزارش بگیرد که : همه چی آرومه ! 
ادامه مطلب
در پی حادثه ویرانگر سیل شیراز، رهبر انقلاب در پیامی به امام جمعه شهر شیراز، ضمن تسلیت به مردم داغدار، سرعت و جدیت در امر امدادرسانی به حادثه دیدگان را خواستار شدند: ضمن ابلاغ سلام و تسلیت اینجانب به خانواده های مصیبت دیده و نیز به مجروحان این حادثه، در تلاش برای غمگساری و جبران مصیبتها و خسارت و کمک به مردم، با مسئولین دولتی همکاری و همگان را توصیه به سرعت و جدیت در انجام وظیفه نمائید.
مشکلات ناشی از کیفیت بد لوله های آب
گاهی اوقات به خاطر شرایط آب و هوایی و گاهی اوقات به خاطر مصالح نادرستی که در اسکلت ساختمان استفاده شده است رطوبت و نم ناشی از آب و یا هوا به راحتی به دیوارهای خانه نفوذ می‌کند و خسارت‌های جبران ناپذیری را به بار می‌آورد. یکی از مهم‌ترین نکاتی که معماران هنگام ساخت اسکلت دیوارهای خانه باید به آن توجه کنند استفاده از مصالح سبک و در عین حال عایق حرارت، صوت و رطوبت است. علاوه بر این موقعیت مکانی خانه نیز بسیا
مرد کری بود که می خواست به عیادت همسایه مریضش برود. با خود گفت: من کر هستم. چگونه حرف بیمار را بشنوم و با او سخن بگویم؟ او مریض است و صدایش ضعیف هم هست. وقتی ببینم لبهایش تکان می خورد. می فهمم که مثل خود من احوالپرسی می کند. کر در ذهن خود, یک گفتگو آماده کرد. اینگونه:من می گویم: حالت چطور است؟ او خواهد گفت(مثلاً): خوبم شکر خدا بهترم.من می گویم: خدا را شکر چه خورده‌ای؟ او خواهد گفت(مثلاً): شوربا, یا سوپ یا دارو.من می گویم: نوش جان باشد. پزشک تو کیست؟ او خ
هل بومی مناطق مرطوب جنوب هند است و در مزارع این ناحیه بیشتر از هر جای دیگری یافت می شود. میوه آن را می توان از مزارع وحشی جمع آوری کرد اما بیشتر در هند،سریلانکا، گواتمالا کشت می شود.
گل های بلند این گیاه برای هشت الی نه ماه در سال وجود خواهد داشت. پوسته بیرونی یا کپسول آن به تدریج رشد می کنند و باید زمانی چیده شوند که سه چهارم آن ها رسیده است. بعد از برداشت، پوسته های بیرونی خوب شسته می شوند و خشک می گردند. روش های خشک کردن باعث ایجاد رنگ نهایی هل
ماجرا اینه که هیچکس جز خودمون واقعاً نمیدونه که چی از زندگی میخوایم، پس چرا منتظر باشیم دیگران مسیر خوشبختی رو نشونمون بدن؟
من
( آرش ) و برادرم آرمان، یه روزی از قطار سریع السیر زندگی تو تهران بیرون
پریدیم و وارد داستان تازه ای شدیم. ما با هر چی که داشتیم شروع کردیم به
ساختن فکرای تو سرمون. سعی کردیم یاد بگیریم چطور تفاوت ها و اختلاف
نظراهامون باعث اختلال تو پیشرفت کار نشن و حتی کمک کنن که نتیجه بهتری
بگیریم. ما برای ساختن هر گوشه ی اینجا با
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «در این ماه‌های اخیر مشکلات معیشتی مردم زیاد شد، بخشی از اینها مربوط است به مدیریت‌های نارسای اقتصادی که اینها حتماً بایستی جبران شود.» ۱۳۹۸/۰۱/۰۱نوجوان خامنه‌ای براساس این بخش از پیام نوروزی رهبر انقلاب به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، لوح «خطای مدیریت اقتصادی باید جبران شود» را منتشر می‌کند.

۶۵ هزار کیلوگرم گل‌گاوزبان از مراتع نهاوند برداشت می‌شودمدیر منابع طبیعی و آبخیزداری نهاوند گفت: برداشت گیاه دارویی "گل‌گاوزبان" از نیمه اول اردیبهشت از مزارع و مراتع نهاوند آغازمی شود و تا نیمه اول تیرماه ادامه خواهد داشت.

ادامه مطلب
به نام "او"

آمدم خودم را قربانی کنم که جبران کنم...

که نگذارم کسی کاری که من کرده ام را بکند...

خودم را تندیسی کرده ام از عبرت... که دیگران شبیه من نشوند...

به او گفتم نکن... چیزی هست در جهان که اگر خاموش شود دیگر هیچ شادی ای را احساس نخواهد کرد..

و کاش خاموش نمیشد...

تمام شد... باید تمام میشدم...

"مسافر"
   از سال ها پیش درک موجودات فضایی برای انسان احساس ترس را به همراه داشت . موجودات فضایی حتی اگر وجود نداشتند ، در کتاب های نویسندگان حضور داشتند . در کتاب های تاریخ و سایت های تاریخی . برای مثال این نظر وجود دارد ، که مردم مصر بدون کمک مخلوقات فضایی امکان ساخت اهرام مصر را نداشتند . و نیز چند سال پیش نقش هایی عجیب و جالبی را در مزارع یافته اند که ادعا می کنند به موجودات فضایی ربط دارند . من در این پژوهش می خواهم به یک نقطه روشنی در این موضوع برسم
بسم الله الرحمن الرحیم
هر که این سوره را بخواند حق تعالی او را ده حسنه دهد به عدد هر فرشته ای که او را تسبیح نماید در آسمان ومین و تلافی کند هر عملی که درآن روز و شب نکرده ( یعنی ثوابش را به او دهد) هرکه این سوره را بنویسد و در شیشه سر تنگی نهد و در خانه قومی به قصد بد گذارد هر که در آن خانه باشد بیمار شود . هرکه در بامداد وشامگاه آیه فسبحان الله حین تمسون و حین تصبحون و... را بخواند جبران هر عبادتی باشد که در شب یا روز از او فوت شده است واگر در آخر هر
سرزمین آلاله های تلخ
قسمت دهم و قسمت پایانی
" ... مردم وارد قصر طلایی شدند. محوطه قصر و دیوار بیرونی قصر از طلا ساخته شده بود. از محوطه بیرونی قصر گذر کردند و داخل قصر شدند. درب تالار اصلی قصر قفل بود و مردم نتوانستند در تالار اصلی را باز کنند. در کنار درب داخلی تالار اصلی بر روی تابلویی طلایی نوشته شده بود:
طلا زمین را درخشان کرده است / هیچ رد پایی روی زمین دیده نمی شود / یک سرزمین تنها که من پادشاه آن هستم / بهتر است شاهزاده ای باتدبیرهمچون گذشته ب
گاهی کار اشتباهی می کنی و پشیمان می شوی. شاید راه جبرانی باشد برای جبران این اشتباه. اما گاهی این اشتباه را تکرار می کنید. بارها تکرار می کنی. در این صورت چطور ممکن است راهی برای جبران اشتباه وجود داشته باشد؟
دلم می خواهد به او بگویم من را ببخشید به خاطر تکرار اشتباهم. ناراحت نباشد به خاطر ناراحتی که من برای او پیش آوردم. می دانم اشتباه می کنم. می دانم آخر هر اشتباهم به بد سرانجامی می رسد نمی دانم چرا هی تکرارش می کنم. امیدوارم او انقدر بزرگوار و
در حالی که مردم سعی می کنن جشن عروسی رو تو یه شب خلاصه کنن..اما عمه خانم بنده پنج شبه که ما رو اسیر خودش کرده :).هشتصد نفر امشب شب حنابندون دعوت بودیم و خلاصه که خیلی خسته ایم..عمه ام قبل عروسی بهم گوشزد کرده که به جبران عروسی دخترش که نرفتم باید این چند شب رو حسابی بترکونم!من :/ هععییی
امشب یکی از  طبق های لباس و رخت عروس رو من حمل کردم..چقد دنگ و فنگ داره این عروسی..نکات خانم و آقای فیلم بردار که هیچی دیگه!
دیشب هم تا سه نصف شب میوه آرایی کردم و برن
نظافت منزل: رازهای پشت پرده یک خانه تمیز و مرتب
شاید بپرسید، مردم چگونه خانه خود را تمیز نگه می دارند یا چطور می توان به سرعت خانه را تمیز کرد؟
خب، برای نظافت خانه، ابتدا همه وسایل مورد نیاز برای نظافت را آماده کنید. بهتر است از قبل یک لیست تهیه نمایید.
ادامه مطلب
در زیر نقشه بزرگ راه و آزاد راه های برخوار را آورده ام . خط آبی رنگ مسیر محور پیامبر اعظم برخوار است که به گفته مسئولین ، برخوار را از بن بست در می آورد . این محور حدود ۲۳ کیلومتر مسیر برخوار (از فلکه انقلاب دولت آباد) را به کاشان و نطنز کم می کند . همچنین مسیر خلوت تر و ایمن تر خواهد بود . امکان دسترسی به روستاهای شمالی برخوار به مرکز شهرستان حدود ۲۹ کیلومتر می شود و همچنین دسترسی مسئولین و مردم به اراضی  و معادن و مزارع شمالی شهرستان سهل خواهد شد
سلام مامان عزیزم 
هیچ وقت بهت نگفتم  که بهترین و عزیزترین کس من تویه دنیای . مادر تو را چه طور خدا خلق کرد که اینچنین مهربانی .. بعضی وقت ها فکر می کنم که  آیا  کسی شبیه تو در این دنیا هست .. خورشید ماه آسمان و فرشته ها در مقابل مهربانی تو کمر خم کرده اند ... مادر من، تو شبیه هیچ کس نیستی ،تو یه نشانه هستی .. تو نشانه خدا بر روی زمینی ، کلام تو ،رفتار تو .. خدای من را فریاد میزند، وجودت مثل آب زلالی است که با دیدنت .. شنیدنت  بوییدنت تمام غصههایم می رود
غلامعلی حداد عادل
در اوایل قرن حاضر، وقتی ما با تمدن غربی آشنا شدیم، غالباً یکباره از گذشته خود بریدیم و با استقبال از این تمدن، با خوش‌بینی بسیار، به انتظار آینده نشستیم. نور تندی که از افق غرب به چشم‌های ما می‌تابید، همه‌چیز را تحت‌الشعاع خود قرار می‌داد. حالت ما، در آن دوران، شبیه حالت میزبانی بود که پیش مهمانی که قرار است به خانه او بیاید، ‌احساس حقارت می‌کند. چنین میزبانی سعی می‌کند پیش از آمدن میهمان، حتی‌المقدور، ظاهر خانه خود
اهمیت داشتن بیمه
همانطور که میدانید این روزها با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و روی کار آمدن سیستم های امنیتی باز هم ما همیشه در معرض خطر هستیم و حتی محتاط تزین آدم ها ممکن است دچار حوادثی شوند که خسارات ناشی از آن تا حد زیادی غیر قابل جبران باشد و افراد برای جبران آن باید متحمل فشار های زیاد مالی و روحی شوند .
اما با داشتن بیمه دیگر جای نگرانی نیست زیرا شما یک حامی و پشتیبان بزرگ دارید که از شما محافظت خواهد کرد .
اکنون قصد داریم با معرفی انواع بیمه
تنها کسی که هر وقت حس کردم تنهای تنهام و برام مونده ،خداس
تنها دلگرمیم خداس
 همه چیو میسپارم به خود خدا، شاید معنی امید و توکل همین باشه

نه تو می مانینه اندوهو نه ، هیچ یک از مردم این آبادیبه حباب نگران لب یک رود ، قسمو به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشتغصه هم ، خواهد رفتآن چنانی که فقط ،خاطره ای خواهد ماندلحظه ها عریانندبه تن لحظه خود ، جامه اندوه مپوشان هرگزتو به آیینهنهآیینه به تو ، خیره شده استتو اگر خنده کنی ، او به تو خواهد خندیدو اگر بغض
شاید تعجب کنید از این تیترولی واقعیت دارد
حتما میگویید چطور حالا که اهمیت خرید و فروش اینترنتی محرز شده من یک چنین حرفی میزنم
 باز هم میگویم بی رونقی مشاغل اینترنتی پس از پایان دوران قرنطینگی کرونا یک واقعیت مسلم است حتی اگر همه کسب و کارها روی فروش آنلاین سرمایه گذاری کلان کنند.
البته این را هم بگویم که قطعا در طی گذر از این دورانِ سخت حتماً زیرساختهای اینترنتی و اینترانتی کشور قوی تر از قبل خواهد شد
ولی رفتار آینده ی مردم به بهره گیری حداق
معماران چگونه می توانند هوشمندی ساختمان خود را کنترل کنند؟
در مورد ساختمان های جدید و مواردی که تازه ساخته می شود، معماران رابط اصلی برای صاحب ساختمان ها خواهند بود. این معمار است که برنامه را توسعه می دهد و تیم طراحی را کنار هم جمع می کند. همه این ها برای موفقیت کلی پروژه ضروری هستند. با چنین نقش مهمی که معمار دارد، این فرد تاثیر زیادی بر روی هوشمند بودن خانه ها خواهد داشت. قطعا معمار خیلی خوب می داند که کنترل، مانیتورینگ و سیستم های اتوماس
ادویه‌جات بهترین افزودنی مجاز برای طعم‌دهی و رنگ و بوی زیبای غذاها هستند. بهترین نوع ادویه برای آشپزی ادویه‌جات ارگانیک و طبیعی هستند، چرا که طعم‌دهنده‌های طبیعی علاوه بر تاثیر بر عطر و طعم غذا، آثار بی‌نظیری در بهبود بیماری‌هایی همچون دیابت و فشار خون دارند.
یکی از محبوب‌ترین ادویه‌ها در دنیای آشپزی زعفران است. بهترین زعفران دنیا در مزارع ایران و توسط کشاورزان ایرانی کشت می‌شود.
زعفران علاوه بر عطر و رنگ فوق‌العاده خواص دارویی و
توی آنالیز عددی، وقتی مدل کردن مسئله به شکل مستقیم
جواب نمی‌دهد، از روش متمم استفاده می‌کنند. یعنی باقی حالت‌هایی که مسئله
نمی‌خواهد را حساب می‌کنند، بعد، از کل حالت‌های ممکن کم می‌کنند تا تعداد
حالت‌هایی که مسئله می‌خواهد به دست بیاید.
یاد این افتادم، چون امروز همان آقایی که چند روز پیش
داشت بی‌مقدمه و کاملا خودجوش آدرس نمازخانه را به من می‌داد، آمد توی سالن و گفت:«همگی
بیاید، کارتون دارم!» بعد به من نگاه کرد و گفت:«البته شما نه!»
جلوگیری از سرمازدگی محصولات کشاورزی
سرمازدگی می تواند موجب از بین رفتن قسمتی از اندام گیاهی شود از این رو سرمازدگی عموما در فصل زمستان و بهار اتفاق میافتد با توجه به آغاز فصل زمستان و ورود سامانه های بارشی و برودت هوا سازمان هواشناسی توصیه های لازم را طی روزهای آینده به کشاورزان اعلام کرد. طی روزهای آتی بارش برف و باران در مناطق غربی کشور و وزش باد های شدید اقدامات زیر جهت کاهش خسارت به باغات و محصولات کشاورزی و دام و طیور منتشر می شود:
عدم ا
تنها راه نجات مردم عراق از بیکاری ، نا امنی و ...  بستن سفارتخانه (جاسوس خانه) آمریکا و احتمال زیاد عربستان در این کشور می باشد. شاهد این مدعا آن است که آمریکا بزرگترین سفارتخانه اش را در عراق - با پول مردم عراق - ایجاد کرده است .
پاورپوینت جبران ساز در سیستم های قدرت فرمت فایل دانلودی: .pptxفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 15حجم فایل: 320 کیلوبایت قیمت: 12000 تومان 
دانلود پاورپوینت با موضوع جبران ساز در سیستم های قدرت،
در قالب pptx و در 15 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه
عبور توان راکتیو در سیستم قدرتتوان راکتیو و جبران‌سازی و کنترل توان راکتیو
انواع جبران‌سازی
جبران‌سازی انفرادیجبران‌سازی گروهیجبران‌سازی مرکزیجبران‌سازی مخلوط
جبران‌ساز SVC

بخشی از متن پاورپوی
بسم الله الرحمن الرحیم
ما مردم عزیزتر از جان خود را وارد چه صحنه‌هایی می‌کنیم؟
راهی که به سعادت ختم می‌شود یا راهی که معلوم نیست پایه‌های آن چیست و به چه سمت و سویی می‌رود؟
آیا سرگرمی‌هایی را برای ملت خود تجویز می‌کنیم که آن‌ها را به سمت خیر و رشاد سوق نمی‌دهند؟
آیا اگر یک فردی یک بیان سعادت‌بخشی از منبع حق و حقیقت بیان کند، مردم کف‌بر می‌شوند، چهارستاره می‌دهند و برای امتی واحد برای احیای امر موعود قیام می‌کنند؟
و یا کاری می‌کنیم ک

دست‌یابی مردم به اسلحه‌خانه نیروی هوایی و شدت یافتن درگیری مسلحانه مردم و نظامیان؛ انتشار متن فتوای امام مبنی بر باطل بودن قسم وفاداری ارتشیان به شاه؛ اعلام منع عبور و مرور از ساعت چهار و سی دقیقه عصر توسط ارتش شاه؛ انتشار حکم امام درباره‌ی ماندن مردم در خیابان‌ها؛ پیوستن نیروی دریایی و هوایی به مردم
ساعت 10 صبح اسلحه‌خانه‌ی نیروی هوایی به همت مردم و کمک همافران فتح شد.
ساعاتی بعد کلانتری‌های 9، 10، 11، 12، 16، 26 و کلانتری نارمک به دست مرد
 مسئولیت محض بانکها برای جبران خسارت افراد ثالث بر اساس تبصره ۵ ماده ۵ مکرر قانون جدید چکاثبات تقصیر بانک برای جبران خسارت لازم نیست بر اساس تبصره ۵ ماده ۵مکرر بانک یا موسسه اعتباری حسب مورد مسئول جبران خساراتی خواهند بود که از عدم انجام تکالیف مقرر در این ماده و تبصره های آن به اشخاص ثالث وارد گردیده است.بنابراین در صورت عدم اجرای به موقع یا ناقص قانون بدون دلیل موجه،افراد زیاندیده می توانند نسبت به طرح دعوا و مطالبه ضرر و زیان علیه بانک ه
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
ادعا میکند که از درد مردم می خواند،
ولی در رفاهی زندگی میکند که مانع از احساس سر سوزن درد است
خانه و زندگی و رفاهیاتش را که دیدم از خودم پرسیدم درین بهشت چگونه حال کسی که در به در دنبال خانه میگردد را درک میکند؟
در کنسرتش افراد فقیری که توان خرید بلیط ندارند راه ندارند برای افرادی میخواند که قدرت خرید بالایی دارند...
چقدر تضاد
یاد آن فرد مرفهی افتادم که می‌گفت من پیامبر انسانهای پول دا
زهرای بابا سلام

دلبر بابا
نازگل بابا
دختر بابا

دلم برای گفتن اینها تنگ شده است. چه روزهای طولانی شده است که دیگر کسی را ندارم برایش اینها را بگویم. بابا جان مدتی است تصمیم گرفته ام برایت ماهی دست کم یک بار بنویسم چه با عکس و فیلم و هر خاطره ای که دارم. تازمانی که زنده باشم. فکر کنم این قدر خاطره دارم که از پسش بربیام. وقتی این وبلاگ به روز نشود یعنی من هم دیگر نیستم. یعنی یا پیش تو هستم یا شاید هم نگذارند تو را ببینم که به نظرم ظلم بزرگی خواهد ب
روستای خلج در شمال شهرستان فریدن واقع شده و با ارتفاع ۲۲۶۸ متر از سطح دریا، مرتفع ترین روستای شهرستان فریدن بوده و به بام فریدن مشهور است.
روستای خلج دارای ۲ مسجد، ۱ مدرسه، ساختمان دهیاری، ساختمان خانه بهداشت (مشترک با روستای قوهک)، و یک اقامتگاه بومگردی در حال مرمّت میباشد.
خلج، روستایی با آب و هوا و طبیعت چهار فصل بوده و آب و هوای این روستا در زمستان بسیار سرد و در تابستان، معتدل است.
روستای خلج دارای مزارع و قنوات متعدد میباشد. یکی از مهم ت
رشد ۱۰۰۰ درصدی کشت کلزا
کشت دانه های روغنی در چهار سال گذشته حدود چهل و شش هزار تن بود که در سال گذشته هفت برابر از سیصدوچهل هزار تن افزایش یافته است و امسال ما پیش بینی می کنیم که از چهارصدوچهل هزار تن عبور کند و به ده برابر رشد دست یابد.
علیرضا مهاجر گفت: "ما امیدوار بودیم که امسال بتوانیم مرز پانصد هزار تن تولید روغن دانه را بشکنیم اما امسال با توجه به آسیب های سیل انتظار می رود که بیش از چهارصدوچهل هزار تن دانه تولید شود."
سیل دلیل از بین رفت
از بایزید بسطامی نقل است که : 
مردی در راه پیش من آمد و گفت : 
کجا می روی ؟ 
گفتم : 
به حج می روم 
گفت : 
چه داری ؟ 
گفتم : 
دویست درهم دارم 
گفت : 
بیا و این دویست درهم را به من بده که صاحب عیالم و هفت بار گرد من در گرد که حج من این است . من نیز چنان کردم و باز گشتم .
- طواف به دور کعبه یعنی چه ؟ 
خداوند می خواهد که مردم را با دستور خود به طواف دور کعبه بیازماید .یعنی در آن ها حالت آمادگی روحی به اعتلائی را که ناشی از گرایش به خدا بوسیله انجام دستور خدا اس

راه اندازی مزارع شترمرغ

نبود صنایع تبدیلی و فرآوری شتر مرغ را میتوان بزرگ‌ترین مشکل فعالان این عرصه عنوان کرد.
کشتارگاه مناسبی در سطح استانها برای ذبح شتر مرغ وجود ندارد،  اگر کشتارگاههای در استانها ایجاد شود، پرورش‌دهندگان و علاقه‌مندان این صنعت نیز زیاد می‌شوند و موجب رونق تولید و افزایش اشتغال‌زایی به‌ویژه در مناطق روستایی خواهند شد.
نبود کارگاه‌های فرآوری پوست و چرم را از دیگر مشکلات فعالان این عرصه بایدبرشمرد و تصریح کر

تفاوت اصلی خانه های هوشمند با خانه های معمولی در این است که همه ی وسایل در خانه های هوشمند به یکدیگر متصل هستند و با یک دستگاه مرکزی کنترل می شوند. کنترل آب و هوا، چراغ ها، لوازم، قفل ها و انواع مختلفی از دوربین ها و مانتیورهایی که می توانند به خانه های هوشمند و خودکار اضافه شوند از هر جای خانه و حتی دور از خانه قابل کنترل می باشند.

امروزه در تمام دنیا، مردم بدنبال مواد خوراکی و آرایشی طبیعی هستند. حنای حلما، حلما صد درصدطبیعی استکه از بهترین مزارع حنای ایران گلچین می شود. 
فروش عمده حنای درجه یک ارگانیک، در بازرگانی حلما با ارزانترین قیمت فراهم است.
شما می توانید از این فرصت طلایی استفاده نمایید چرا که در قیمت عمده فروش حنای درجه یک ارگانیک و بازار، تفاوت قابل ملاحظه ای وجود دارد.
آپی توریسم ؛ گردشگری زنبور عسل
در این مطلب نگاهی به وضعیت آپی توریسم ؛ گردشگری زنبورعسل در ایران می اندازیم .
گردشگری زنبور عسل ، شکلی از گردشگری است که با فرهنگ و
سنت های جوامع روستایی سر و کار دارد و می تواند
به عنوان یکی از پایدار ترین روش های توسعه گردشگری در نظر گرفته شود .
فعالیت های گردشگری زنبور عسل شامل بازدید از زنبورستان ها ،
موزه ها در هوای آزاد و موزه های زنبور عسل است
که در آن گردشگران فرصت مشاهده کار پرورش دهنده ی زنبور عسل ،
روش
آب اگر سمت هوا گاه روان خواهد شد دولت پیر در آن لحظه جوان خواهد شد!خرج عینک شده و سمعک و دندان طلاچشم یارانه به بودجه نگران خواهد شدرنگ ریشش چه شود یا چه شود اکسیدانکوهی از دغدغه قد سبلان خواهد شدیک شتر بود که بر کوی همه می‌خوابید؟!شاد و بیدار بر این خانه دوان خواهد شدآنقدر صندلی و صاحب آن مَچ هستند قصه وصلتشان ورد زبان خواهد شد پست ها در کفشان است چو میراث پدرملک طلقی‌ست که ارث پسران خواهد شدپاشدن، رفتن و گشتن که گذشت از ایشانقدشان در وسط کا
اثرات جانبی کرونا!!

1- جفتک انداختن در خانه از فرط بیکاری !!
2- دیوانه شدن و جویدن ناخن باز از فرط بیکاری !!
3- افزایش وزن در اثر خوردن بیش از حد از فرط بیکاری و نششتن به حالت خلیفه ی موجود در مختارنامه :/ !!
4- زل زدن به دیوار و حرف زدن با خود از فرط بیکاری !!
5- حساسیت پوستی !!
6- وسواس شدیییید !!
7- سوراخ شدگی و سوختگی در اثر ششتشو با الکل !!
8- حالت روبه موت از فرط بیکاری !!
کلا بیکاری کم داشتیم کرونا هم یه ذره گذاشت روش!!
برای بیشتر تعطیلات ، غذا نقش اساسی را در تقویت تجربه ، آشنایی با فرهنگهای محلی بازی می کند و صرفاً به عنوان بهانه ای برای آرامش ، باز کردن و افراط کردن عمل می کند. البته همه افراد در هنگام قرار گرفتن در همان صفحه کتاب تلاوت نیستند چگونه غذا تهیه شده استدر حالی که بعضی از مردم اصرار دارند که “آنها به تعطیلات پخت و پز نروند” و ترجیح می دهند وعده غذایی خود را توسط شخص دیگری تحویل داده شود ، برخی دیگر مخالفند که “آنها از آشپزی به عنوان یک سرگرمی
چند روستا نابود شوند بهتر است یا یک شهر؟ یک تصمیم اخلاقی سخت است. تصمیمی که در این چند روز پیش روی استاندار خوزستان قرار گرفته. احتمالا متغیرهای هزینه ی زیرساخت ها و تعداد افراد صدمه دیده بود که باعث شد تا او تصمیم بگیرد که سیل بندهای چند روستا از بین بروند. سیل بندها شکسته شوند تا آب برود توی زمین های کشاورزی و خانه های آن روستاییان و به شهرها آسیب نرساند.
عقلانی به نظر می رسد. اما اتفاقی که در واقع افتاده این بوده: روستاییان تا پای جان و کشت و
سی‌وهشت سال زندان برایت بریده‌اند، یعنی اگر هنوز از اصلاح این نظام دل نبریده‌ای، باید کفاره بدهی.به اندازه‌ی تمام سال‌هایی که در نظام قبلی، پسر حکومت کرد. اما نه یک سال بیشتر. درست مثل ابد و یک روز، یک روز بیشتر. یک شلاق، یک داغ بیشتر. اما نه دارم آدرس غلط می‌دهم اصلا پاک تورم نقطه به نقطه را از آن نظام به این نظام فراموش کرده‌ام. شاید تا پیش از این سال‌های زندانی که در حکم می‌آمد حکم دلار جهانگیری را داشته‌اند، یک مرتبه تقاضای مردم کوچه
اگر تلاش‌های بدن برای جنگیدن با فشار روانی بی نتیجه بماند و فشار روانی ادامه یابد، فرد وارد مرحله فرسودگی می‌شود.بدن در این مرحله پاره‌پاره می‌شود؛یعنی شخص در حالت فرسودگی فرو می‌رود و در برابر امراض و بیماری‌ها آسیب‌پذیر می‌شود. در مرحله‌ی فرسودگی گاهی صدمات جدی و جبران ناپذیری به بدن وارد می‌شود که ممکن است مرگ را به دنبال داشته باشد.
بعد از فیلم انگل،  خانه خالی دومین اثری هست که از سینمای کره جنوبی میبینم.
یه سکوت عجیبی توی فضای فیلم حاکمه که با موسیقی متن یه حالت سبک بالی و شناوری به ادم میده.
احتمالا امشب فیلم بهار تابستان پاییز زمستان رو از همین کارگردان ببینم
به رسم ادب، سلامبا تشکر فراوان از دو بزرگوارِ عزیز، دختر خرداد و جَوون تنها که بنده رو به این چالش دعوت کرده بودند و متاسفانه بنده یه مدتی نبودم و کلاً دیر رسیدم ولی چون قول دادم نوشتم :)ای کاش می شد همه حرف ها رو مو به مو نوشت و اسم برد و بعد واقعاً به گذشته برمی گشتم :)سلاماین نامه هیچ وقت به دستت نمی رسد الا به واسطه ی معجزه و اگر معجزه شود نمی دانم این نامه در چه سنی به دست تو می رسد. این نامه را برای سن ۱۲ سالگی ات می نویسم، خوب می دانم حرف گوش ک
اکبر ابدالیرهبر انقلاب در پیام نوروزی شان رونق تولید را کلید حل مشکلات کشور از جمله حل مشکل کاهش ارزش پول ملی بیان کردند. این بدان معناست که تورم یا همان کاهش قدرت خرید مردم (یا به اصطلاح عموم مردم گران شدن کالاها) در کشور با رونق تولید کنترل خواهد شد. در چند یادداشت این موضوع را بررسی می کنیم: یکی از دلایل اصلی کاهش ارزش پول ملی رشد بالای #نقدینگی است. وقتی رشد نقدینگی سریع‌تر و بیشتر از رشد #تولید_ملی باشد یعنی همین مشکلی که در چند سال اخیر با
پس از ریزش سنگین بازارهای مالی جهانی که بخاطر گسترش ویروس کرونا و تاثیر اون بطور خاص بر بازارهای چین و توقف صادرات و واردات این کشور بدلیل ترس از ویروس و گسترش اون در جهان بود ، منجر به ریزش چشمگیر 12 درصدی فقط در یک هفته کاری بازار آمریکا و روی شاخص 500 شرکت برتر و فعال شد. و به تدریج در تمام شرکت ها و بخش های پیشتاز بازار تاثیر گذاشت .

فرصتی پیش داد تا به بررسی اتفاقات مشابه در تاریخچه حدودا 20 سال گذشته شاخص S&P500  بپردازم و ببینم عکس العمل باز
نیازهای امنیتی شما نباید در مقابل محیطهای چالش برانگیز جغرافیایی سازش کند.
و این جایی است که دوربین خورشیدی وارد می شوند.
از یک دوربین امنیتی با انرژی خورشیدی می توان برای نظارت بر مکان های خارج از شبکه یا مناطق دور افتاده که کابل های غیر ممکن یا غیرقابل هزینه هستند ، مانند اماکن ساختمانی ، انبارها ، مزارع ، خانه های روستایی و غیره استفاده کرد.
در مرحله بعد ، تمام آنچه را که باید در مورد دوربین های امنیتی WiFi با انرژی خورشیدی بدانید ، تقسیم می
تعطیلات عید و شیوع ویروس کرونا اوقات فراغت زیادی را برای همه فراهم کرده است. این اوقات فراغت اجباری بیش از اندازه باعث بیحوصلگی و کسلی می شود. سرگرمی های زیادی وجود دارد که در خانه می توان با آنها سرگرم شد. مانند بازیهای دسته جمعی، کنسول های بازی، دیدن فیلم، خواندن کتاب. اینها راهکارهایی است که در ابتدا به ذهن همگان می رسد. اما فقط همین ها هستند؟ البته که نه. کارهای دیگری هم وجود دارد که علاوه بر سرگرمی باعث تحرک و نشاط هم می شود.
یکی از کارهای
بودجه 99 کشوررا به سمت وسوی خطرناکی خواهد بردبودجه کشور ما غالبا از طریق نفت ومالیات تامین می‌شود وبیش از نیمی از این بودجه وابسته به نفت است که این وابستگی به شدت برای اقتصاد کشور مضر است وکشور را آسیب پذیر می‌کند به همین دلیل است که رهبری به شدت به عدم وابستگی بودجه به نفت تاکید دارند این واقعیت که وابستگی بودجه کشور ما به محصولی به نام نفت برای اقتصاد مضر است این روز ها با شدت گرفتن تحریم نفتی بیش ازپیش مشخص می‌شود
چراکه تحریم نفتی ایران
پیرزن باتقوایی در خواب خدا را دید ؛ به او گفت : « خدایا ، من خیلی تنها هستم . آیا مهمان خانه ی من میشوی » ؟ خدا قبول کرد و به او گفت که فردا به دیدنش خواهد آمد . پیرزن از خواب بیدار شد ؛ با عجله شروع به جاروکردن خانه کرد ؛ رفت و چند نان تازه خرید و خوشمزه ترین غذایی را که بلد بود ، پخت . سپس نشست و منتظر ماند . چند دقیقه بعد در خانه به صدا در آمد .

ادامه مطلب
منابع طبیعی در این روزها در عین حال کمیاب با ارزش هستند. به همین دلیل ، امروزه اکثر مردم فشار زیادی بر حفاظت وارد می کنند. بهترین مکان برای شروع این کار در خانه خواهد بود. اکنون سازندگان این واقعیت را درک کرده و دسترسی صاحبان خانه را به خانه های دوستدار محیط زیست ترجیح …The post شما باید آب باران را در ویلاهای لوکس برداشت کنید appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2AeikkQ
مشاهده مطلب در کانال
بازی های کازینویی سایت رسمی علیشمس
بسیاری از مردم همواره علاقه خود را به بت کردن در زمینه های مختلف همواره نشان داده اند و همین موضوع باعث پیدایش این گونه بازی ها در سایت هایی نظیر سایت بازی علیشمس شده است که در زیر به اختصار به برخی خواهیم پرداخت.
1.بازی پوکر که در سایت پیشبینی علیشمس به سبک های هولدم یا همان تگزاس و اوماها ارائه شده است که در سبک اول 2 کارت و در سبک دوم 4 کارت به شما تعلق می گیرد که در نهایت 2 کارت برگزیده دستتان انتخاب می شود و
انـواع بـذر و مقدار مصرفبذور چغندرقند براساس تعداد جوانه هایی که ایجاد می کنند، به دو دسته کلی تقسیم شده اند:1- بذور پلی ژرم (چند جوانه ای): بذوری که در نتیجه کشت آنها معمولا" بیش از یک جوانه (معمولاً 2 تا 5) تولید می شود را بذور پلی ژرم گویند.2-بذور منوژرم (تک جوانه ای): بذوری که از کاشت آنها تنها یک جوانه حاصل می شود را منوژرم گویند.بر اساس نوع بذر، قوه نامیه بذر، شرایط آب و هوایی،  روش کاشت، بافت و شوری خاک، قدرت حاصلخیزی زمین، زمان کاشت،  میزان و
سرزمین آلاله های تلخ
قسمت چهارم
بوی آلاله های تلخ، هر بازدیدکننده ای را به خودش جذب می کرد. پیرامون قصر طلایی شاهزاد مملو از مزارع آلاله های تلخ خودرو بود و در میان مزارع، قصر طلایی شاهزاده لئون وجود داشت. مزارع آلاله های تلخ همچون فرشی ملون به 3 رنگ آبی، قرمز سیر و بنفش زمین پیرامون قصر را پوشانده بود. محو جلال و شکوه قصر طلایی شاهزاده لئون و بوی خوش آلاله های تلخ شده بودم که ...
ادامه دارد ...

۲۴ سال پیش وقتی سال آخر دبیرستان بودم از خانه های سازمانی به این خانه آمدیم. خانه ای در طبقه ی نهم یک مجتمع مسکونی بزرگ در غرب پایتخت.
سال کنکورم بود. مدام در رفت و آمد مدرسه بودم و غرق در کتاب و تست. بعد از قبولی در دانشگاه دولتی شهرستان، به مدت چهار سال از این خانه دور بودم و به عنوان مهمان چند روزی می آمدم و میرفتم‌. معلم که شدم فقط به مدت سه سال در این خانه زندگی کردم و بعد راهی خانه ی بخت شدم.
هر چند کوتاه بود حضور من در این خانه ولی جای ج
روزی فقیری به در خانه مردی ثروتمند می‌رود تا پولی را به عنوان صدقه از او بخواهد.
هنوز در خانه را نزده بود که از پشت در شنید که صاحب خانه با افراد خانواده خود بحث و درگیری دارد که چرا فلان چیز کم ارزش را دور ریختید و مال من را این طور هدر دادید؟! 
مرد فقیر که این را می‌شنود قصد رفتن می‌کند و با خود می‌گوید وقتی صاحب‌خانه بر سر مال خود با اعضای خانواده‌اش این طور دعوا می‌کند، چگونه ممکن است که از مالش به فقیری ببخشد؟!
از قضا در همان زمان در خان
 فضیل گویدبامام صادق ع عرضکردم مردم این امر امامت دعوت کنیم فرمود  ای فیضل، چون خدا خیر بنده. یی را خواهد  بفرشرشته یی امر کند که گردن اورا خواه
 ناخواه اورا داخل ام. امامت کند 4 امام صادق ع فرمود این امر امامت خودرا برای خداقرار دهید نه برای مردم زیرا انچه برای خداست عملیکه برای خدا خالص. باشد خود او پاداش ثوابش را عطاکند و انچه برای مردم باشد باسمان بالا نرود پذریرفته خدا نگردد بر سر دین خود با مردم ستیزه نکنید زیرا  ستیزه.  بیمار  کننده دل

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها